+3620 425 7771

info@rabaratok.hu

Previous slide
Next slide
Lezárult a Tour de Hongrie nyitófutama. Kis településünk is érintett volt, a mezőny kétszer is áthaladt a Vasúti út-Fő út útvonalon. Aki kint volt, és látta azt az elképesztő sebességet, amivel a versenyzők “átszabtak” a falun, az szerintünk egy életre szóló élménnyel lett gazdagabb. A falu által megálmodott “Falusi Tour – életre, halálra” installációt kiegészítve egyesületünk is készült az Akácfa kemping melletti töltésoldalba létrehozott dekorációval. Az ötlet Bettitől, tagtársunktól származik, kreativitása most is kiteljesedett ? Az egyesületi installáció mindkét körben bekerült a közvetítésbe, és reméljük ezzel sikerült a Rábának, kis falunknak és az egyesületnek is némi reklámot szerezni (A világ több, mint 100 országában közvetítették a futamot). A dekoráció a Rába hídon “száraz kenukkal” egészült ki, ahol mentőmellényes tagjaink evezővel tisztelegtek, tapsoltak a mezőnynek és a biztosító, felvezető autóknak, motoroknak, 2-2 magyar népviseletbe öltözött iskolás társaságában.
Köszönjük Mindenkinek, aki segített, hogy megmutathassuk magunkat a nagyvilágnak: köszönet az aktív egyesületi tagoknak, az önkormányzati dolgozóknak, az önkénteseknek, a legkisebbektől a legnagyobbakig. Köszönjük a Tour de Hongrienak a felejthetetlen élményt, és a nagyszerű fotókat, illetve Büki Lászlónak is, hogy a mi falunkat választotta a fotózás helyszínéül. Néhány kép Tőlük a tegnapi napról, amolyan emlékképekként.